SADECE

ANDULASYON DAHA SAGLIKLI BIR YASAM IÇIN SIZE DESTEK OLUR.

Andulasyon, sözcük anlamı itibariyle dalga yaratma, dalgalanım anlamına gelen “ondülasyon” sözcügünden türetilmistir. Andulasyon terapisi; organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelisimini destekleyen, genis bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titresimleri üreten, mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan olusan yeni jenerasyon, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir. Bu yeni teknoloji, bilim insanları, farklı alanlardan akademisyenler, spor tıbbıuzmanları ve hekimlerin ortak çalısmaları ile Almanya’da gelistirilmistir.

  • Andulasyon, vücutta bulunan bütün sıvıların salınımını (osilasyonunu) saglar.
  • Andulasyon, otojen saglık kaynakları (kendi kendini iyilestirme mekanizmaları) ile kan ve lenf dolasımının aktivasyonu için çok etkili bir yöntemdir.
  • Andulasyon yalnızca bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki saglar.
  • Andulasyon, saglıgın yeniden kazanılması ve sürdürülmesinin temelini olusturur.

Yapmıs oldugumuz telefon/instagram görüsmesine istinaden, ANDULASYON TERAPI SISTEMLERINE iliskin fiyat listesi, gerekli bilgi ve dokümanlara kolayca ulasabileceginiz linkler asagıda bilgilerinize sunulmustur.

Bütünsel ve Fonksiyonel Saglıgın en büyük destekçilerinden birisi olan;

gibi yasamsal öneme sahip 5 prensip ile çalısan Andulasyon Terapi Sistemleri saglıklı yasam yolculugumuzun en büyük tamamlayıcısıdır..

Yüzlerce Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist ve Psikolog basta olmak üzere pek çok sağlık profesyoneli tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılan Andulasyon Terapi Sistemi hasta ve danısan memnuniyeti ile aidiyeti yaratmanın ötesinde;

Akut ve Kronik
Ağrı Sorunları

Aşırı Kilo, Bölgesel Yağlanma
ve İç Organ Yağlanması Sorunları

Ödem, Selülit, Varis vb.
Dolaşım Sorunları

uykusuzluğun örnek fotoğrafı

Uykusuzluk, Stres
ve Tükenmişlik Sendromu

huzursuz bacakğin fotoğraf örneği

Huzursuz Bacak
Sendromu

kabizliğin örnek fotografı

Kabızlık, Bağırsak Tembelliği
vb. Metabolizma Sorunları

gibi bir çok problemin tedavi sürecinde en çok destek aldıkları teknolojilerden biri olan ANDULASYON teknolojisine göstermis oldugunuz ilgi için tesekkür ederiz.

ANDULASYON Terapi Sistemleri ailesi olarak, sasırtıcı ve ulasılabilir fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile uzun
soluklu is birligi olanakları sunarak sizlerin bu ilgisine cevap vermeye çalısmaktan mutluluk duyuyoruz.