Andulasyon Teknolojisi

Sadece 15 Dakika!

Andulasyon Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Size Destek Olur.

Andulasyon, sözcük anlamı itibariyle dalga yaratma, dalgalanım anlamına gelen “ondülasyon” sözcüğünden türetilmiştir.

Andulasyon terapisi; organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titresimleri üreten, mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan yeni jenerasyon, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir.

Bu yeni teknoloji, bilim insanları, farklı alanlardan akademisyenler, spor tıbbi uzmanları ve hekimlerin ortak çalısmaları ile Almanya’da geliştirilmiştir.

Yapmıs oldugumuz telefon/instagram görüsmesine istinaden, ANDULASYON TERAPİ SİSTEMLERİNE ilişkin fiyat listesi, gerekli bilgi ve dokümanlara kolayca ulaşabileceginiz linkler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Bütünsel ve Fonksiyonel Saglıgın en büyük destekçilerinden birisi olan;

Hücre Aktivasyonu

Endorfin Sinyaller İle Ağrı Yöntemi

Daha İyi Bir Kan Dolaşımı

Gevşeme Mekanizmalarının Aktivasyonu

Lenf Akışının Uyarılması

Gibi yaşamsal öneme sahip 5 prensip ile çalısan Andulasyon Terapi Sistemleri sağlıklı yaşam yolculuğumuzun en büyük tamamlayıcısıdır..

Yüzlerce Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist ve Psikolog başta olmak üzere pek çok sağlık profesyoneli tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılan Andulasyon Terapi Sistemi hasta ve danışan memnuniyeti ile aidiyeti yaratmanın ötesinde;

kabizliğin örnek fotografı

Kabızlık, Bağırsak Tembelliği vb. Metabolizma Sorunları

Aşırı Kilo, Bölgesel Yağlanma ve İç Organ Yağlanması Sorunları

uykusuzluğun örnek fotoğrafı

Uykusuzluk, Stres ve Tükenmişlik Sendromu

Ödem, Selülit, Varis vb. Dolaşım Sorunları

huzursuz bacakğin fotoğraf örneği

Huzursuz Bacak Sendromu

Akut ve Kronik Ağrı Sorunları

gibi bir çok problemin tedavi sürecinde en çok destek aldıkları teknolojilerden biri olan ANDULASYON teknolojisine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. ANDULASYON Terapi Sistemleri ailesi olarak, şaşırtıcı ve ulaşılabilir fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile uzun soluklu iş birliği olanakları sunarak sizlerin bu ilgisine cevap vermeye çalısmaktan mutluluk duyuyoruz.